Pronájem dodávek

Dodávky jsou univerzální automobily, se kterými převezete doslova cokoliv. Díky velké velikosti prostoru se dá do dodávky naložit hodně materiálu a zároveň může převést až 10 lidí. Navíc, dodávky můžete řídit pouze s řidičským průkazem B a tak si nemusíte dodělávat žádné zdlouhavé testy a jízdy. Tudíž neutratíte žádné zbytečné peníze. Pokud se Vám však dodávky porouchá a nejede, tak je nejlepší volba půjčovna dodávek, kde se o Vás postarají.

Tato firma půjčuje dodávky už nějaký ten rok a za tu dobu si vybudovala klientelu, která na ně spoléhá. Jejich vozy podléhají servisním prohlídkám a dá se na ně spolehnout. V každém automobilu je navíc čisto a nesedáte tak s čistými věcmi do špinavého vozu.

půjčovna dodávek

Pokud si dodávku zapůjčíte, tak se můžete těšit na spoustu výhod, které sebou pronájem vozu nese. Jednou z nich je neomezený počet najetých kilometrů a také dálniční známka pro Českou a Slovenskou republiku v ceně. Každý z jejich automobilů má navíc prémiovou asistenční službu a samozřejmostí je také zákonné a havarijní pojištění. Dále firma nabízí zvýhodněné víkendové sazby a 24 hodinou hotline podporu. Na výběr budete mí hned z několika dodávek, které si můžete zapůjčit, a bude jen na Vás, po jakém voze šáhnete.

půjčovna dodávek (2)

U každého vozidla zvlášť je rozepsaná kompletní výbava automobilu a také rozměry dodávky. Samozřejmostí je také u každého vozu podrobný rozpis ceníku. Ten je rozepsaný již od pronájmu na jeden až 3 dny až po pronájem na celý měsíc. Pokud tedy potřebujete nutně dodávku, tek není lepší možnost, než zavolat této společnosti. Zaručeně se o Vás postarají a půjčí Vám takovou dodávku, se kterou budete spokojení.

Pokud tedy pronájem, tak jedině od této léty prověřené společnosti, která má své dodávky v pořádku a můžete se na ně spolehnout. Proto nikdy neváhejte a rovnou se na tuto firmu obraťte.