Přírodní lék na játra, který opravdu funguje – ostropestřec je detoxikační jednička


Svá játra bychom si měli chránit, protože jsou velmi důležitá a zanesená nejrůznějšími toxiny. Přírodní lék na játra, který vážně funguje, vám s tím pomůže.

Přírodní lék na játra, který opravdu funguje – ostropestřec je detoxikační jednička

Naše játra trpí nejen, když pijeme alkohol. Ničí je i nezdravá strava a celkový nezdravý a uspěchaný životní styl. Myslete na to, že právě v játrech se usazují veškeré škodliviny a toxiny a ty je potřeba dostat z těla ven. Nejúčinnějším a nejvyužívanějším přírodním lékem na detoxikaci a očistu jater je bezpochyby ostropestřec. Tato zázračná rostlinka vám pomůže znovu vrátit zdraví a vitalitu. Budete překvapeni, jak moc to zabírá.

pexels-photo-2377166

Různé formy

Ostropestřec se dá užívat hned v několika formách. Drť z ostropestřce je velmi účinná, dá se jíst jen tak nebo se přimíchává do jídel a nápojů. Vařit se z ní dá i čaj stejně jako ze samotných semínek. Velmi účinný a oblíbený je i ostropestřec olej Energiezivota. Olej z ostropestřce můžete na trhu najít ve dvou různých formách. Pouze nefiltrovaný olej z ostropestřce, ale má detoxikační účinky a pomůže vám zbavit vaše játra nebezpečných toxinů. V případě, že narazíte na olej, který nemá známky zakalení a zbytků samotného ostropestřce, můžete ho samozřejmě používat v kuchyni – jeho léčebné účinky se v tomto případě ale vytrácí. Filtrovaný olej je tedy vhodný pro využití ve studené kuchyni – skvěle se hodí do salátů. Oproti olivovému oleji nemá tolik výraznou chuť.

pexels-photo-220989

Zdraví a síla přímo z přírody

Nefiltrovaný olej z ostropestřce se doporučuje užívat denně po dobu jednoho měsíce, pak by měla následovat čtrnáctidenní pauza. Doporučená denní dávka jsou dvě lžíce oleje, jakou formou je do sebe dostanete je pak už jen čistě na vás. Někomu nevadí olej užívat jen tak, přidat si jej ale můžete i do jídla. Olej s vámi ale udělá skutečně divy. Pokud vás trápí problémy s játry, je vhodné ostropestřec do svého života přijmout natrvalo. Hodí se však i pro krátkodobé kůry v případě, že potřebujete pročistit svá zanesená játra.

Ženy pak jistě ocení, že olej z ostropestřce má skvělé účinky nejen na játra ale také na vlasy. Olej se jednoduše nanese na celou délku vlasů a nechá působit po dobu dvaceti minut. Vlasy je pak nutné důkladně umýt šampónem. Vlasy i pokožka hlavy pak budou viditelně zdravější a příjemné na dotek.