Jakým dárkem uděláte radost dětem, mužům a ženám nejen o Vánocích?

Dětem se zavděčíte snadno

Ano, pravda. Čím menší děti jsou, tím snazší je vybrat pro ně vhodný dárek. Za prvé ještě nestihli nasbírat moc věcí, protože jsou na světě poměrně krátce a za druhé mívají radost z každé maličkosti. Nejmenší děti ocení dětské knížky, zvířátka, panenky či autíčka. Na trhu existuje široká nabídka hraček, stačí zadat správné parametry do vyhledávače a pak už jen vybrat vhodný dárek. Větší děti jdou rádi s dobou, ocení cokoliv se známými hrdiny například s Tlapkovou patrolou, či Mickey Mousem.

plyšová_hračka

Ty ještě větší rádi tvoří, klukům můžete pořídit domácí laboratoř a holkám zase sadu se šminkami. A pokud se jedná o adolescenty, uděláte jim radost, když si budou moct vybrat nějaký „cool“ kousek na sebe či elektroniku.

Muži mívají radost z praktických věcí

Pokud nadělíte chlapovi kufřík s nářadím či jinou „vychytávku“ do jeho dílny, určitě bude mít ohromnou radost. Zkuste nenápadně zjistit, co mu v jeho sbírce nářadí chybí nebo se s ním domluvte, ať si vybere sám. Vhodným dárkem jsou i dárky, které se dají sníst. Muži si rádi pochutnají na speciálních salámech, paštikách, sýrech či jiných delikatesách. Radost jim udělá i nový kousek do jejich šatníku, hlavně že nemusí běhat po obchodech a něco si zkoušet. Pokud jim nadělíte nějakou chytrou elektroniku, určitě nic nezkazíte. V technologickém směru jdou rádi s dobou.

Ženy milují krásu

Málokterá žena odolá krásnému šperku. Například originální náušnice https://katiakolinger.cz/originalni-perlove-nausnice/, budou ideálním dárkem. Nepohrdne určitě ani kosmetikou, stačí navštívit její koupelnu a porozhlédnout se, jakou používá. Hodně žen mívá kamarádku kosmetickou poradkyni, což je pro muže ideální, stačí jí zavolat a máte dárek vyřešený.

parfém_pro_ženu

Nový „outfit“ udělá radost každé ženě, ale pravděpodobně si ho raději vybere sama na rozdíl od mužů. Pokud tráví žena hodně času v kuchyni, ocení nějakého pomocníka a dárek můžete vybrat i podle jejich zájmů. Pokud miluje sport, můžete jí pořídit například originální podložku na cvičení.