Stahování obsahu na Redditu


Už jste někdy slyšeli o pojmu Reddit? Jsem si jistá, že ano. Co vůbec Reddit je a jaké má postavení v dnešní době? Reddit je sociální síť, kde lidé mohou publikovat svá videa, fotky a různý svůj obsah, na který následně ostatní uživatelé mohou reagovat pomocí hodnocení. Hodnocení je buď kladné, nebo záporné, dále uživatelé mohou příspěvek sdílet či na něj odpovědět. V dnešní době je tato sociální síť hodně populární mezi mladou generací, hlavně mezi lidmi od 15 do 30 let. Reddit hodně ovlivnil i Youtube scénu, kdy “youtubeři” často svoji Youtube kariéru zakládají hlavně na reakcích na Redditu. Dalším populárním prvkem Redditu jsou takzvané “memes” [mýms], tedy forma internetového humoru.

logo Redditu

Pokud byste na Redditu narazili na video, které byste si chtěli někam uložit a uchovat ho, můžete využít stránku Reddit video downloader. Ke stažení videa budete potřebovat pouze jeho URL odkaz a samozřejmě připojení na internet. URL odkaz videa si jednoduše zkopírujete tím, že u videa kliknete na “share” a následně na “copy link”. Vložíte odkaz do políčka na výše zmíněné stránce Reddit video downloader, kliknete na tlačítko “Download”, tedy stáhnout, a video máte stažené. Uloží se vám nejspíše do počítače do stažených souborů, na mobilu či tabletu do složky “moje soubory”. Je to tak jednoduché a zabere to jen pár sekund!

Mladá generace u počítače

Pokud byste chtěli stáhnout však jen audio, i to je možné. Na internetu je ovšem hodně podobných stránek na stahování obsahů ze sociálních sítí, ale mnohdy si místo požadovaného obsahu stáhnete s ním omylem i vir. Toho se na této stránce nemusíte bát, protože tato stránka je stoprocentně bezpečná. Sama s ní mám již několikátou zkušenost a vše proběhlo bez problémů. Na stránce je skvělé, že máte popis služby jak v anglickém jazyce, tak v českém, takže si nemusíte anglický text kopírovat do překladače, když nejste anglicky zdatní.