Když hledáte řešení, je to dobré

Ono se to žije, když si půjčujete peníze a banka dává. Dokud tedy může podle svých podmínek dávat. Ale nedává je zadarmo. Úroky a RPSN určují konečnou cenu, kterou zaplatíte. A Vy jste si přesto nedali říct a najednou jste v insolvenci, nebo dokonce započalo exekuční řízení.
Většinou propadáte panice a usilovně hledáte řešení! Což je výtečná zpráva. Horší by bylo, kdybyste propadli stavu letargie a ke všem problémům byste se stali inertními, jako některé plyny v periodické tabulce prvků.
zadlužené postavy.jpg
Pro ty, co řešení hledají, existují nejméně dvě varianty, jak problém se zadlužením ukončit.
1. Potíže s exekučními kroky můžete řešit nebankovní hypotékou , která Vám nabízí netušené možnosti. Ale hlavně má dost slušné podmínky pro kladné vyřízení Vaší žádosti. A Vaši exekuci nebude řešit. Vyřeší ji.
2. Můžete vyhlásit osobní bankrot, který má své zákonitosti a postupy. Jen tímto krokem musíte předejít exekuci. Potom by Vám osobní bankrot nebyl k užitku.
Pro ty, co propadají depresím, stresu a nejsou schopni zadlužení řešit, existují také varianty k řešení. Ale jsou podstatně složitější.
Takový člověk musí nejprve dospět k tomu, aby chtěl něco řešit. Psychika člověka je tak složitá! Vy můžete navštívit odborníky přes lidskou duši a snažit se řídit jejich radami. Psycholog, nebo psychiatr je v takovém momentě tím nejdůležitějším krokem k Vašemu zvládnutí potíží. Když tedy nedáte na dobré rady kamarádů, kteří Vám chtějí podat pomocnou ruku, vyhledejte odbornou lékařskou pomoc.
platební neschopnost.jpg
Jakmile dosáhnete bodu, kdy chcete zadlužení řešit, potom nastupujekrok s nebankovní hypotékou, nebo osobním bankrotem.
Sami vidíte, že tato cesta je komplikovanější a zdlouhavá. Ale nejde to jinak. Tady platí ono známé: Když nechcete, hledáte důvody, když chcete, hledáte způsoby.