Zábava, odpočinek i relaxování nebo naopak lyžování

V zimě parádní lyžování, k tomu nádherná nedotknutelná příroda, plno zážitků, kulturních událostí, návštěva zajímavých památek, poznání nových míst, v létě naopak jedinečné procházky, čistý a naprosto čerstvý vysokohorský vzduch, poblíž termální lázně, zábava i odpočinek, relaxace i nové zážitky. To vše se nám vybaví, když se řekne ubytování dolní morava.

Načerpejte novou sílu na tak krásném, odlehlém a přitom moderním místě jako je tento areál s nejnovějšími apartmány.

české město

Horský areál však nemusíte nutně využívat jenom v zimních měsících. Ideální je i pro letní dovolenou. Areál najdete nedaleko, v podstatě jenom pár metrů od ski resortu Buková hora. Ideální místo pro parádní lyžování. Zažijete netradiční zážitky a jistě i spoustu zábavy ať už s rodinou nebo s přáteli. Zázemí areálu skýtá hned několik moderně vybavených apartmánů, kde budete mít naprosto vše potřebné, jsou kompletně a velice komfortně vybavené. Apartmány se také liší podle velikosti, takže si každý vybere! Poblíž areálu najdete Skibukovku, která se pyšní hned pěti sjezdovými tratěmi. Na Bukovou horu vedou z moderního areálu Červená Voda. Postačí vám jeden jediný skipas a můžete si užívat od rána až do večera parádní lyžování. Po vyčerpávajícím sjezdu můžete využít odpočinkovou zónu v nedalekých termálních lázních Velké Losiny.

zimní krajina

Příjemná letní i zimní dovolená

V zimě jsou velice blízko lyžařské areály v létě naopak krásná a jedinečná příroda. Procházky po krajině se brzy stanou nezapomenutelnými zážitky, na které budete ještě dlouho a rádi vzpomínat. Nedaleko se také nachází již zmíněné termály, kde můžete odpočívat a načerpávat novou sílu. Léčebné prameny vám zlepší nejenom fyzický stav, ale také duševní, psychický. Dejte sbohem únavě a zažijte exkluzivní dávku relaxace.

To ale není vše, co zde můžete zažít a poznávat. Existuje mnoho dalších nedalekých míst, kam se můžete podívat a vydat se tou svou správnou cestou. Někdo má rád památky a kulturu, jiný adrenalin a zábavu. To vše na Dolní Moravě můžete zažít.