Zábava dneška

Takzvaně chytrá elektronika se stala zábavou dneška. A na ulicích je vidět, že to není pouze zábava dětí a adolescentů, ale také mnohých dospělých různého věku a vzdělání. Každý má na sociálních sítích několik stovek přátel, ale v reálném světě má jednoho, možná dva. Každý, kdo není na sociálních sítích, jako by pro zbytek světa neexistoval. Mnoho mladých lidí dokonce přestalo žít skutečně, ale žijí jen pro sociální sítě, aby mohli zveřejňovat fotografie a statusy, které mají od reality a pravdy často velmi daleko. Hlavně vypadat co nejlépe a co nejvěrohodněji. A mnohdy si neuvědomují, že skutečný život jim mezi tím utíká mezi prsty a ztracený čas už nikdy nevrátí zpět. Lidé žijí své virtuální životy, v nich prožívají mnohá dobrodružství, zábavu, lásku, zkrátka vše.
eshop v tabletu
Ale jednoho dne, když dojde k výpadku internetu, potom neví, co mají dělat, jak se zabavit. Neumí ani chodit po ulici, protože dříve chodili s obličeji zabořenými ve svých chytrých zařízeních, nepoznávají své přátele. Neví, o čem s ostatními mluvit, jak se bavit bez telefonů.
Pojďme si to alespoň týden zkusit, zjistíte, že máte mnoho času na provozování sportu a různých koníčků. Že na světě je mnoho zábavy, která není virtuální, která je skutečná. Zkuste sbírat zážitky, ne pro fotky a statusy na sociálních sítích, ale pro sebe. Možná zjistíte, že to je lepší zábava, než ta internetová hra na to, jak se bavíte, než přetvářka a umělý svět sociálních sítí, kde každý je dokonalý, super a nejlepší.
ohniště na pláži
Díky tomu, že strávíte méně času ve virtuálním světě, se Vám otevře svět skutečné zábavy, skutečného života a skutečné reality. Jistě sami zjistíte, o co vše jste se tím umělým obrazovkovým světem připravili, již se nenecháte znovu naplno polapit do sítě. Budete se skutečně bavit, mít skutečné přátele a skutečné zážitky. Získáte mnohem víc, než si dokážete představit.