Výhody a nevýhody pronájmu auta

Ačkoliv se to nezdá, tak denně se na silnicích stane nespočet nehod a také poruch automobilů. Je jich tolik, že by bylo i dost složité všechny spočítat. Díky nespočtu nehod a také poruch existují autopůjčovny, kde si můžete vůz zapůjčit. Pokud se ptáte, proč hned zvolit autopůjčovnu, místo půjčení vozu od rodiny, tak zde máte několik odpovědí. Výhody půjčení vozu z autopůjčovny je hned několik. Většina autopůjčoven vám přiveze vůz až k vám a nemusíte tak nikam zajíždět. Skoro všechny vozy, které půjčují auta mají dálniční známku pro Českou republiku a některé i pro Slovensko.

půjčovna aut

Všechny jejich vozy jsou pojištěné a mají i havarijní pojištění. V případě odcizení vozu se vůz dá ihned dohledat. Další výhodou je určitě pronájem řidiče rovnou s vozem. Ceny nejsou tak vysoké, jak si někteří lidé myslí. Součástí půjčeného vozu je na vyžádání autosedačka nebo navigace zdarma. Půjčovna aut Praha 9 má možnost placení kartou. Vybírat můžete vůz, který vám vyhovuje a každý zde najdete ten, který se mu řídí nejlépe. V případě bouračky nemusíte splácet cenu automobilu kamarádovi nebo rodině. Proti krádeži je autopůjčovna připravená a proto ve svých vozech mají imobilizér a zámek řadicí páky. Navíc jsou jejich vozy v perfektním technickém stavu a mají nadstandartní výbavu.

půjčovna aut

Samozřejmostí je, že autopůjčovna má i své nevýhody. Ovšem těch je pouze několik, a to, že vůz přistavují pouze v okolí Prahy. Další nevýhodou je, že pokud zvolíte dlouhodobý pronájem, tak vás to bude něco stát. Rodičům nejspíše za půjčení vozu platit nebudete. Hledat další nevýhody je nejspíše zbytečné, protože pronájem vozu je tu hlavně aby vám pomohl. Proto v případě poruchy neváhejte a zvolte rovnou pronájem, který je rychlý a navíc máte jistotu, že vůz je pojištěný doslova na cokoliv. Jen těžko byste předělávali pojistku svému kamarádovi nebo rodině.